Prodüksiyon Reklam

Radyo Tiyatrosu
Fiyat : 300 TL + KDV
Radyo Tiyatrosu her hafta farklı bir konunun işlendiği komedi ve güldürü dalında radyolarınıza konuk oluyor. Programın her bölümü ortalama 15 dakikadır. Bölüm başı fiyatı 300 TL + KDV dir. Profesyonel oyuncu kadrosuyla radyo tiyatrosu, Türkiye radyolarının yeni fenomeni. Fiyat politikamız Türkiye’de yayın yapan ‘Yerel Radyo’ Lisansına sahip yayıncı kurumlar için geçerlidir. Diğer amaçlar için ayrıca teklif hazırlanmaktadır.

Cine Radyo
Fiyat : 300 TL + KDV
Cine Radyo programı herhafta gösterime giren filmlerin yeraldığı radyo programıdır. Program aylık toplam 4 programdan oluşmaktadır. Her Cuma günleri sabah güncellenen içeriğiyle cine radyo programının aylık abonelik bedeli 300 TL + KDV ‘ dir. Firmanızın isminin geçtiği size özel cine radyo programı için teklif isteyiniz. Programın süresi en fazla 30 dakikadır.

Sanat ve İnsan
Fiyat : 150 TL + KDV
Sanatın her dalının yer aldığı ‘Sanat ve insan’ programı her hafta farklı sanat haberlerini sizlerle buluşturuyor. Hande Tunçdemir’in güzel sunumuyla Her Cumartesi günü Programın süresi 15 dk. dır.

Tarihte Bugün
Fiyat : 500 TL + KDV
Tarihte bugün isimli radyo programımımız, tarihte bugün neler olduğuna dair bilgiler vermektedir. Program hergün ayda 30 program şeklinde teslim edilir. Programın aylık abonelik bedeli aylık 500 TL + KDV’ dir. Programın süresi en fazla 5 dakikadır.

Otomobil Dünyası
Fiyat : 300 TL + KDV
Otomobil Dünyası isimli radyo programı ayda toplam 4 programdan oluşmaktadır. Otomotiv sektörüyle ilgili gelişmeler ve her hafta yeni araçların tanıtıldığı programın aylık abonelik bedeli 400 TL + KDV’ dir. Firmanızın isminin geçtiği size özel Otomobil dünyası programı için  teklif isteyiniz.Programın süresi en fazla 40 dakikadır.

Kim Kimdir
Fiyat : 300 TL + KDV
Kim Kimdir isimli radyo programı ayda toplam 4 programdan oluşmaktadır. Her hafta yeni bir başarı öyküsü ve yeni bir ünlü ismin tanıtıldığı kim kimdir programının aylık abonelik bedeli 300 TL + KDV dir.Programın maksimum süresi en fazla 30 dakikadır.

Şu Çılgın Türkler
Fiyat : 1.500 TL + KDV
Şu Çılgın Türkler isimli radyo programı ayda toplam 30 programdan oluşmaktadır. Her bölümü 15 dk ve toplam 140 bölümden oluşmaktadır. M.Kemal Atatürk önderliğinde kurtuluş mücadelesini anlatan, Turgut Özakman tarafından kaleme alınan ‘Çılgın Türkler’ isimli kitabın radyoya uyarlanmış halidir.

Türkü 10
Fiyat : 400 TL + KDV
Ayda toplam 4 programdan oluşmaktadır. Her hafta güncellenen türkü 10 listesi en seçkin 10 türkünün yer aldığı programdır. Firmanızın isminin geçtiği size özel Türkü 10 programı için  adresinden teklif isteyiniz.Programın tahmini süresi 40 dakikadır.